top of page

Hakkımızda

Hedef Global İlaç Sanayi

Hedef Global İlaç Sanayi 2011 yılında İstanbul’da gıda takviyesi ve sporcu besinleri alanında ticari faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar ürettiği ve arza sunduğu tüm hizmet ve ürünlerde öncelikli hedefi insanlığa ve sporcu beslenmesine hizmet etmek olan firma, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında 2021 itibarı ile tüm üretim tesislerini son model teknoloji ile yenilemiş, AR-GE laboratuarı ile beraber merkezini Ankara’ya taşımıştır.

 

Supplement sektöründe PowerTech markası ile spor ve sporcuya destek mottosuyla yola çıkan firma bünyesinde barındırdığı Gıda yüksek Mühendisleri ve danışmanlık aldığı profesyonel farmakolog, diyetisyen, spor hekimleri ile beraber inovatif faaliyetlerine devam etmektedir. Önceliğimiz sunmuş olduğumuz ürünlerde insan sağlığını ön planda tutmaktır. Bu nedenle hem hammadde tedariğinde hem de üretim aşamasında hijyenik koşullar gözetilerek hizmet vermekteyiz. Tüm süreçlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı iznine tabi olmakla beraber bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenmekte, gıda analiz laboratuarı ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde içerikler en ince ayrıntısına kadar raporlanmaktadır.

Firmamız TÜRK GIDA ÜRETİM KODEKSİNE uygun olarak üretim yapmakta olup SO14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 22000:2018, ISO 27001:2013 , ISO 9001:2015 sertifikalarının yanı sıra uluslar arası HELAL GIDA ÜRETİM sertifikasına sahiptir.

Vizyonumuz

Sporcu besinleri ve gıda takviyeleri alanında ürünlerimizi tercih eden tüm kullanıcılara maksimum yararı ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak. Hizmet verdiğimiz sektörde bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, Bilimsel, vicdani ve etik değerlere bağlı kalarak güvenirlik konusunda birinci tercih edilecek ürün yelpazesine sahip olmak.

Misyonumuz

Spora ve Sporculara destek olarak yüksek kalite ve yüksek yararlanıma sahip ürünler meydana getirmek. Sektörel bazda gerek yurt içerisinde istihdam sağlayıp, yaptığımız yatırımlarla ekonomiğe katkı sağlamak gerekse yapacağımız ithalatlarla ülkeye döviz girdisi sağlayarak Türkiye dış ticaretine soluk vermek.

Değerlerimiz

İnovasyonu şirket kültürü haline getirmek Spora gönül vermiş kişileri Kreatif fikirlerle buluşturmak. Bilimsel ve etik değerlere bağlılık.

WEB BANNER GENİŞ.png
bottom of page